Get Adobe Flash player

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Czy trzeba umawiać się na przymiarkę?

Tak, byłoby lepiej wcześniej umówić się na przymiarkę. Wtedy jesteśmy przygotowane na Twoje przyjście i na pewno znajdziemy dla Ciebie czas.  Może zdarzyć się tak, że wszystkie przymierzalnie będą zajęte jeśli przyjdziesz bez terminu, a w przypadku zarezerwowania sobie godziny masz pewność, że tak się nie stanie. Oczywiście nic się nie stanie jeśli przyjdziesz bez terminu, wtedy również postaramy się doradzić i obsłużyć.

2. Jak wygląda proces zamawiania sukni ślubnej?

Większość sukien ślubnych w naszym salonie jest szytych na miarę. Jest to o tyle atutem, gdyż suknia przychodzi idealnie szyta na Ciebie. Kolejną zaletą takiego szycia na miarę jest zachowanie proporcji w sukni ślubnej, jak również możliwość zmian pewnych detali w sukni (zmiana materiału, koronek, aplikacji, dekoltów, długości trenu, wiązania/zamek).
Kiedy uszyta suknia przychodzi do naszego salonu dzwonimy i umawiamy się na termin pierwszej przymiarki. Tu następuje końcowe dopasowanie sukni ślubnej i ewentualne dobranie dodatków ślubnych jeśli nie zostało zrobione to wcześniej.

3. Jaki jest czas oczekiwania na suknię ślubną?

Czas oczekiwania na suknię w zależności od firmy waha się od 2 do 5 miesięcy, a suknia powinna być na miesiąc przed ślubem już w Salonie. Możliwe są realizacje w tempie szybszym (np. w sytuacjach awaryjnych jak ciąża) nawet do 2-3 tygodni. 

Należy więc zacząć rozglądanie się za swoją suknią przynajmniej 3-6 miesięcy przed ślubem.

4. Jakie rozmiary sukien ślubnych posiadacie na Salonie?

Staramy się zawsze mieć w asortymencie suknie od rozmiaru 36 do rozmiaru 48 w różnych kolorach. Większość sukien jest jednak w standardowych rozmiarach - 38 oraz 40. Mniejsze i większe rozmiary są szyte na zamówienie.

5. Czy przy podpisywaniu umowy jest wymagana zaliczka?

Tak. Zadatek zalicza się na poczet zamówionej sukni i zazwyczaj wynosi 30%-50% wartości sukni. Reszta jest płacona przy pierwszej przymiarce. Możliwe jest także rozłożenie na raty. Płatność tylko gotówką.

6. Ile kosztują suknie ślubne? 

W naszym salonie posiadamy suknię na każdą kieszeń. Ceny zaczynają się od 800 zł. Najczęściej są kupowane suknie od 2000 do 3000 zł. Stale oferujemy rabaty, organizujemy promocje, które możesz sprawdzić na naszej stronie, ale nawet bez tego zaoszczędzisz w naszym Salonie.

Kontakt

Adres:

Ul. Ku Słońcu 25A

71-073 Szczecin


I piętro 

Nad Społem i Freshem


Telefon:

91 48 48 302 


E-Mail:

biuro@suknieslubne.szczecin.pl


Dojazd:

Tramwaje nr 8 i 10 

Autobus nr 67 

Przystanek Karola Miarki


Tylko 5 minut od centrum komunikacją! 


Bezpłatny parking od głównej i bocznej ulicy oraz z tyłu budynku.


Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 11.00-18.00

Sobota: 10.00-14.00


DLA KOMFORTU PRZYMIERZANIA PROSIMY O UMÓWIENIE SIĘ NA TERMIN! 

Social media

Licznik odwiedzin

Copyright © 2018. All Rights Reserved.